ZBook 15 G6 (NVIDIA Quadro T2000 4GB)
BRONZE
i7-9850H, 16GB DDR4, 1TB (M.2) SSD, NO ODD, 15,6″, 1920 x 1080 (Full HD), NumPad, Webcam, UHD 630, Quadro T2000 4GB, Windows 11 Pro, HDMI 2.0, Silver, IPS, 9. Generation
Doporučujeme:
- První spuštění 499,- Obsahuje: Instalace Windows + aktualizace, instalace Libre Office, Adobe Reader, Chrome browser, VLC Media Player, + dle přání)
- MS Office 2021 1799,-
- Eset Internet Security od 990,-
16.990 Kč 17990 Kč
Úspory: 1000 Kč.
Úplná specifikace
ZBook 15 G6 (NVIDIA Quadro T2000 4GB)
| Brand | HP |
| Model | ZBook 15 G6 (NVIDIA Quadro T2000 4GB) |
| Produktový kód | 15232740 |
| Dostupnost | Skladem 2-4 ks |
| Hodnocení kvality | Silver: Repasovaný produkt s mírnými známkami použití, v dokonalém technickém stavu. Z estetického hlediska skoro shodný s novým produktem. |
| Procesor | Intel® Core™ i7-9850H 2.60 GHz [Max. Turbo Frequency 4.60 GHz] |
| Řada procesoru | Intel Core i7 |
| Generace procesoru | 9. Generace |
| Paměť RAM | 16GB DDR4 |
| Úložiště | 1TB (M.2) SSD |
| Mechanika | Bez mechaniky |
| Úhlopříčka | 15,6″ (39,6 cm) |
| Rozlišení | Full HD (1920 x 1080) |
| Wi-Fi | Ano |
| Numerická klávesnice | Numerická klávesnice |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | Intel® UHD Graphics 630 NVIDIA Quadro T2000 4GB |
| Zvuková karta | Ano, vestavěná |
| Síťová karta | Vestavěný Gigabit |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externí | 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 3 x USB 3.1 2 x USB Type-C with Thunderbolt 3 1 x HDMI 2.0 |
| Čtečka paměťových karet | 3 in 1 |
| Touchpad | Ano |
| SmartCard reader | Ano |
| Display Technology | IPS |
| Věk produktu | 2019 |
| Hmotnost | 2,6 kg |
| Rozměry | 376 mm x 264 mm x 26 mm |

