EliteOne 800 G5 AIO (Touchscreen)
SILVER
i5-9500, 8GB DDR4, 256GB (M.2) SSD, DVD-RW, 23,8″, 1920 x 1080 (Full HD), No Wi-Fi, Webcam, UHD 630, Windows 11 Pro, HDMI, Silver, Touchscreen, 9. Generation
Doporučujeme:
- První spuštění 499,- Obsahuje: Instalace Windows + aktualizace, instalace Libre Office, Adobe Reader, Chrome browser, VLC Media Player, + dle přání)
- MS Office 2021 1799,-
- Eset Internet Security od 990,-
9 990 Kč 10990 Kč
Úspory: 1000 Kč.
Úplná specifikace
EliteOne 800 G5 AIO (Touchscreen)
| Brand | HP |
| Model | EliteOne 800 G5 AIO (Touchscreen) |
| Produktový kód | 2130569 |
| Dostupnost | Vyprodané |
| Hodnocení kvality | Silver: Repasovaný produkt s mírnými známkami použití, v dokonalém technickém stavu. Z estetického hlediska skoro shodný s novým produktem. |
| Procesor | Intel® Core™ i5-9500 3.00 GHz [Max. Turbo Frequency 4.40 GHz] |
| Řada procesoru | Intel Core i5 |
| Generace procesoru | 9. Generace |
| Paměť RAM | 8GB DDR4 |
| Úložiště | 256GB (M.2) SSD |
| Mechanika | DVD-RW |
| Úhlopříčka | 23,8″ |
| Rozlišení | Full HD (1920 x 1080) |
| Wi-Fi | No Wi-Fi |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | Intel® UHD Graphics 630 |
| Zvuková karta | Ano, vestavěná |
| Síťová karta | Vestavěný Gigabit |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externí | 1 x USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| Konektory externí | 1 x HDMI 2 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 2 x USB 3.2 Gen 1 4 x USB 3.2 Gen 2 1 x DisplayPort 1.2 |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| Hmotnost | 8,7 kg |
| Rozměry | 539 mm x 184 mm x 467 mm |

