HP ProBook X360 435 G7
Bazar
AMD Ryzen 7 Pro 4750U, 16GB DDR4, 256GB (M.2) SSD, NO ODD, 13,3″, 1920 x 1080 (Full HD), Webcam, Radeon RX Vega 7, Windows 11 Pro, HDMI 1.4, Bazár, Touchscreen, 2020
Doporučujeme:
- První spuštění 499,- Obsahuje: Instalace Windows + aktualizace, instalace Libre Office, Adobe Reader, Chrome browser, VLC Media Player, + dle přání)
- MS Office 2021 1799,-
- Eset Internet Security od 990,-
6 990 Kč 7990 Kč
Úspory: 1000 Kč.
Úplná specifikace
HP ProBook X360 735 G7
| Brand | HP |
| Model | ProBook x360 435 G7 (Touchscreen) (Quality: Bazár) |
| Produktový kód | 15231449 |
| Dostupnost | Vyprodané |
| Hodnocení kvality | Bazar |
| Procesor | AMD Ryzen 7 Pro 4750U 1.70 GHz [Max. Turbo Frequency 4.10 GHz] |
| Řada procesoru | AMD Ryzen |
| Paměť RAM | 16GB DDR4 |
| Úložiště | 256GB (M.2) SSD |
| Mechanika | Bez mechaniky |
| Úhlopříčka | 13,3″ (33,8 cm) |
| Rozlišení | Full HD (1920 x 1080) |
| Wi-Fi | Ano |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | AMD Radeon RX Vega 7 |
| Zvuková karta | Ano, vestavěná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externí | 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB 3.1 1 x HDMI 1.4 2 x USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| Věk produktu | 2020 |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Rozměry | 308 mm x 223 mm x 18 mm |



