HP ProBook 650 G5
BRONZE
Core i5 8265U 1.6GHz/8GB RAM/256GB SSD PCIe/batteryCARE+ DVD-RW/WiFi/BT/FP/SC/webcam/15.6 FHD (1920×1080)/backlit kb/num/Win 11 Pro 64-bit
Doporučujeme:
- První spuštění 499,- Obsahuje: Instalace Windows + aktualizace, instalace Libre Office, Adobe Reader, Chrome browser, VLC Media Player, + dle přání)
- MS Office 2024 1799,-
- Eset Internet Security od 990,-
7 990 Kč 8 990 Kč
Úspory: 1000 Kč.
Úplná specifikace
HP ProBook 650 G8 (Quality: Bazar)
| CPU | Intel Core i5 8265U (6M Cache, 1.60 GHz up to 3.90 GHz) |
| Třída baterky | batteryCARE + |
| Stav produktu | Přijatelný |
| Konstrukce | Pevný (klasický notebook) |
| RAM | 8GB SO-DIMM DDR4 |
| HDD | 256GB SSD PCIe |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| OS | Windows 11 Professional 64-bit |
| Značka | HP |
| Barva | HP stříbrná |
| Velikost displeje | 15.6″ |
| Rozlíšení displeje | FHD (1920×1080) |
| Typ displeje | matný |
| WWAN slot | Ne |
| Rozložení klávesnice | EU |
| Klávesnice | CZ plně podsvícená |

