Latitude 7420 Carbon Fiber (16GB) (Touchscreen)
BRONZE
i5-1145G7, 16GB LPDDR4 Onboard, 512GB (M.2) SSD, NO ODD, 14″, 1920 x 1080 (Full HD), Webcam, Intel Iris Xe, Windows 11 Pro, HDMI, No Wifi, IPS, Touchscreen, 11. Generation, 65W, 20V / 3.25A, Type-C, 2021
Doporučujeme:
- První spuštění 499,- Obsahuje: Instalace Windows + aktualizace, instalace Libre Office, Adobe Reader, Chrome browser, VLC Media Player, + dle přání)
- MS Office 2021 1799,-
- Eset Internet Security od 990,-
7490 Kč 8490 Kč
Úspory: 1000 Kč.
Úplná specifikace
Latitude 7420 Carbon Fiber (16GB) (Touchscreen)
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 7420 Carbon Fiber (16GB) (Touchscreen) (Quality: Bazár, Not working Wi-Fi modul) |
| Produktový kód | 15230999 |
| Dostupnost | 1 kus |
| Hodnocení kvality | Silver |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1145G7 2.60 GHz [Max. Turbo Frequency 4.40 Ghz] |
| Řada procesoru | Intel Core i5 |
| Generace procesoru | 11. Generace |
| Paměť RAM | 16GB LPDDR4 Onboard |
| Úložiště | 512GB (M.2) SSD |
| Mechanika | Bez mechaniky |
| Úhlopříčka | 14″ (35,5 cm) |
| Rozlišení | Full HD (1920 x 1080) |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | Intel Iris Xe Graphics |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externí | 1 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB Type-C |
| Čtečka paměťových karet | Micro SD |
| SmartCard reader | Ano |
| Display Technology | IPS |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| AC Adapter | 65W 20V / 3.25A Type-C |
| Věk produktu | 2021 |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Rozměry | 321 mm x 209 mm x 17 mm |

