Lenovo ThinkPad T580
BRONZE
i5-8250U, 16GB DDR4, 256GB (M.2) SSD, NO ODD, 15,6″, 1920 x 1080 (Full HD), NumPad, Webcam, HD, UHD 620, MX150, Windows 11 Pro, HDMI, Silver, 4G Modem
Doporučujeme:
- První spuštění 499,- Obsahuje: Instalace Windows + aktualizace, instalace Libre Office, Adobe Reader, Chrome browser, VLC Media Player, + dle přání)
- MS Office 2021 1799,-
- Eset Internet Security od 990,-
10 990 Kč 11990 Kč
Úspory: 1000 Kč.
Úplná specifikace
Lenovo ThinkPad T580
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkPad T580 |
| Produktový kód | 15233078 |
| Dostupnost | 1 kus |
| Hodnocení kvality | Silver: Repasovaný produkt s mírnými známkami použití, v dokonalém technickém stavu. Z estetického hlediska skoro shodný s novým produktem. |
| Procesor | Intel® Core™ i5-8250U 1.60 GHz [Max. Turbo Frequency 3.40 GHz] 4 Cores 8 Threads |
| Řada procesoru | Intel Core i5 |
| Generace procesoru | 8. Generace |
| Paměť RAM | 16GB DDR4 |
| Úložiště | 256GB (M.2) SSD |
| Mechanika | Bez mechaniky |
| Úhlopříčka | 15,6″ (39,6 cm) |
| Rozlišení | Full HD (1920 x 1080) |
| Wi-Fi | Ano |
| Numerická klávesnice | Numerická klávesnice |
| Webkamera | Ano, HD |
| Grafická karta | Intel® UHD Graphics 620 NVIDIA® GeForce® MX150 (2 GB GDDR5 dedicated) |
| Zvuková karta | Ano, vestavěná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externí | 2 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB Type-C 3.1 |
| Čtečka paměťových karet | 1 x 4 in 1 |
| Network modem | 4G Modem |




