ThinkPad x395
BRONZE
AMD Ryzen 5 pro 3500u, 16GB LPDDR4 Onboard, 256GB (M.2) SSD, NO ODD, 13,3″, 1920 x 1080 (Full HD), Webcam, Radeon Vega 8, Windows 11 Pro, HDMI 2.0, Bronze, IPS, Touchscreen, 2019
Doporučujeme:
- První spuštění 499,- Obsahuje: Instalace Windows + aktualizace, instalace Libre Office, Adobe Reader, Chrome browser, VLC Media Player, + dle přání)
- MS Office 2021 1799,-
- Eset Internet Security od 990,-
7 490 Kč 8490 Kč
Úspory: 1000 Kč.
Úplná specifikace
ThinkPad x395
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkPad x395 (16GB) (Touchscreen) |
| Produktový kód | 15232920 |
| Dostupnost | Skladem 1 ks |
| Hodnocení kvality | Bronze: Repasovaný produkt se sníženou cenou a s viditelnými známkami použití v dokonalém technickém stavu. Pokud je prioritou cena, vyber si z nabídky produktů s označením Bronze. |
| Procesor | AMD Ryzen 5 pro 3500u 2.10 GHz [Max. Turbo Frequency 3.70 GHz] |
| Řada procesoru | AMD Ryzen |
| Paměť RAM | 16GB LPDDR4 Onboard |
| Úložiště | 256GB (M.2) SSD |
| Mechanika | Bez mechaniky |
| Úhlopříčka | 13,3″ (33,8 cm) |
| Rozlišení | Full HD (1920 x 1080) |
| Bluetooth | Ano |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | AMD Radeon Vega 8 2GB |
| Síťová karta | Vestavěný Gigabit |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externí | 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Ethernet extension connector 1 x HDMI 2.0 1 x Side docking connector 1 x USB 3.1 Gen 1 2 x USB Type-C 3.1 Gen 2 1 x USB 3.1 Gen 2 |
| Display Technology | IPS |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| Věk produktu | 2019 |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Rozměry | 312 mm x 217 mm x 17 mm |

