OptiPlex 7070 Ultra + 24`` Monitor Dell P2419HC
SILVER
i5-8250U, 8GB DDR4, 256GB (M.2) SSD, NO ODD, 24″, 1920 x 1080 (Full HD), Wi-Fi, UHD 620, Windows 11 Pro, HDMI 1.4,
Doporučujeme:
- První spuštění 499,- Obsahuje: Instalace Windows + aktualizace, instalace Libre Office, Adobe Reader, Chrome browser, VLC Media Player, + dle přání)
- MS Office 2021 1799,-
- Eset Internet Security od 990,-
8 490 Kč 9490 Kč
Úspory: 1000 Kč.
Úplná specifikace
OptiPlex 7070 Ultra + 24`` Monitor Dell P2419HC
| Brand | Dell |
| Model | OptiPlex 7070 Ultra + 24″ Monitor Dell P2419HC |
| Produktový kód | 2130561 |
| Dostupnost | Skladem 10+ ks |
| Hodnocení kvality | Silver: Repasovaný produkt s mírnými známkami použití, v dokonalém technickém stavu. Z estetického hlediska skoro shodný s novým produktem. |
| Procesor | Intel® Core™ i5-8400 1.60 GHz [Max. Turbo Frequency 3.40 GHz] |
| Řada procesoru | Intel Core i5 |
| Generace procesoru | 8. Generace |
| Paměť RAM | 8GB DDR4 |
| Úložiště | 256GB (M.2) SSD |
| Mechanika | Bez mechaniky |
| Úhlopříčka | 24″ (61 cm) |
| Rozlišení | Full HD (1920 x 1080) |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Wi-Fi |
| Grafická karta | Intel® UHD Graphics 620 |
| Zvuková karta | Ano, vestavěná |
| Síťová karta | Vestavěný Gigabit |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externí | 2 x USB 2.0 3 x USB 3.0 1 x HDMI 1.4 1 x USB Type-C 3.1 Gen1 2 x DisplayPort 1.2 |
| Hmotnost | 4,0 kg |
| Rozměry | 537 mm x 166 mm x 537 mm |

